Agenda/bijeenkomsten

Expertisepunt LOB

Kennisdelingsbijeenkomst vavo - INSCHRIJVING GESLOTEN

Sinds een aantal jaar bestaat de kenniskring vavo en LOB. Deze groep vavo-decanen komt een aantal keer per jaar (online) bij elkaar.

 

Tijdens deze bijeenkomsten komen verschillende LOB-thema’s aan de orde die relevant zijn voor het vavo. Ook worden er goede voorbeelden gedeeld om van elkaar te leren en elkaar te inspireren. Er is veel ruimte voor interactie.

 

Programma:

  • terugblik op de vorige twee bijeenkomsten: waarom doen vavo-studenten het vergeleken met 'reguliere' studenten in het algemeen minder goed binnen het vervolgonderwijs?

  • In gesprek met Jan Drentje, Jan Drentje is rector en docent bij het Deltion Sprint Lyceum en lid landelijke kerngroep van scholen voor vavo. We spreken met hem o.a. over mogelijke oplossingen en interventies om de doorstroom van vavo-studenten naar het vervolgonderwijs te verbeteren. 
    jan drentje | LinkedIn

  • Er worden een aantal recente praktijkvoorbeelden uitgelicht die bruikbaar zijn voor je eigen (vavo) onderwijspraktijk.


Nieuwe deelnemers vanuit het vavo zijn van harte uitgenodigd om zich aan te sluiten!

 

30 mei 2024
09.30 - 10.45 uur
online
Noordwest

Inschrijfformulier

Uw e-mailadres zal alleen worden gebruikt voor deze bijeenkomst en om jou eventueel hierover te benaderen indien hier aanleiding voor is. Jouw e-mailadres zal niet voor andere doeleinden worden gebruikt
Anti-spam
Typ bovenstaande code over.